NYNÍ AKCE 20 % NA PROTEINOVÉ KAŠE ROCKFIT S KÓDEM: UZNEPRDIM

Poradíme Vám s výběrem vhodného proteinu!

Vyberte si protein vhodný přesně pro vás: Přehledná tabulka proteinových produktů

Proteinové přípravky jsou bohatým zdrojem bílkovin, které je výhodné užívat nejen po tréninku, ale také při hubnutí, neboť usnadňují růst svalové hmoty, zlepšují regeneraci svalů a podporují imunitní systém. Nejčastěji se jedná o proteiny v práškové formě, které jsou dobře rozpustné ve vodě či mléce. Jedná se o izolované proteiny ve své nezměněné formě získané z živočišných či rostlinných zdrojů.

Úplně nejpoužívanějším druhem proteinu je syrovátkový protein původem z mléka, který je díky své rychlé stravitelnosti ideální po fyzickém výkonu. Ten se podle obsahu bílkovin dělí na syrovátkový koncentrát, izolát a hydrolyzát. Největší podíl bílkovin obsahuje syrovátkový izolát a o něco méně syrovátkový koncentrát. Syrovátkový hydrolyzát je speciální v tom, že obsahuje již předem částečně naštěpené bílkoviny, které náš organismus může okamžitě využít. A kdy syrovátkové proteiny používat? Nejlépe do půl hodiny po tréninku.

fff

Vybíráme pro vás z naší nabídky

BioTech USA ISO Whey ZERO Native – jedná se o 100% nativní proteinový izolát s aminokyselinami BCAA a L-glutaminem. Vznikl cross-flow ultra mikrofiltrací, díky čemuž má vysokou biologickou hodnotu a neobsahuje laktózu, lepek ani přidaný cukr. Tělu proto dodává hodnotné bílkoviny bez zbytečných kalorií.

MyProtein Impact Whey Protein – obsahuje vysokou dávku kvalitních bílkovin, aminokyselin BCAA a vápníku. Tento syrovátkový nápoj z 82% nedenaturovaného syrovátkového koncentrátu se proto perfektně hodí jako podpora pro tvorbu svalové hmoty a její regeneraci. Kromě toho se pyšní nízkým obsahem tuku a laktózy, snadnou rozpustností a skvělou chutí.

Scitec Nutrition 100% Whey Protein Professional je protein, který tvoří kombinace syrovátkového koncentrátu a syrovátkového izolátu. Ideální je tedy v momentě, kdy potřebujete rychlou dodávku bílkovin kdykoliv během dne. Nechybí mu ani aminokyselinový matrix, který je důležitý pro zajištění dalších extra aminokyselin jako je L-leucin, L-glutamin a taurin. Tento typ proteinu ještě navíc obsahuje směs trávicích enzymů složených z Papainu a z Bromelainu.

TPW Whey Protein 80 – tento syrovátkový protein se vyznačuje vysokou biologickou hodnotou a mimořádnou kvalitou bez zbytečných zahušťovadel a plniv. Vyroben je z nedenaturovaného syrovátkového koncentrátu s více než 80 % bílkovin a vznikl za procesu mikrofiltrace bez tepelné úpravy. Díky tomu je jeho složení velice čisté a jedna dávka obsahuje přes 20 g bílkovin. Ocenit je třeba také vyváženou chuť a obohacení o enzymatickou směs Aminogen®, čímž se liší od jiných proteinových přípravků na trhu.

GymBeam True Whey Protein – jedná se o instantní syrovátkový koncentrát zpracovaný moderní metodou Cross Filtration Method, během níž došlo k odstranění většiny sacharidů a tuku, ale zůstal zachován vysoký podíl bílkovin. Obsah bílkovin se však liší podle příchutě proteinu od 75 % do 82 %. Jeho hlavní výhoda spočívá v tom, že neobsahuje žádná umělá barviva, konzervační látky, ochucovadla a aromata, ale přesto se pyšní nízkou pěnivostí, výbornou vstřebatelností, rozpustností a chutí. Ve složení mají své zastoupení i aminokyseliny, a to konkrétně BCAA. Protein se tak stává ideálním pomocníkem všech sportovců, kteří dbají na nárůst čisté svalové hmoty bez zbytečného tuku.

Prom-in Pentha Pro Balance – je vícesložkový proteinový nápoj tvořený směsí pěti různých zdrojů bílkovin, který podporuje redukci tuku a maximální nárůst svalové hmoty. Základní složkou je nativní syrovátková bílkovina zpracovaná kvalitní metodou CFM a nativní izolát mléčného proteinu, který je výtečným zdrojem micelárního kaseinu.

Nutrend 100% Whey Protein – tvoří ultrafiltrovaný syrovátkový koncentrát a syrovátkový izolát vyrobený metodou CFM. Díky tomu obsahuje 76 % bílkovin, je snadno rozpustný a má výbornou chuť. Pět g BCAA v každé dávce navíc zajišťuje rychlejší regeneraci svalů a menší pocit únavy. Ideální proto je pro silově zaměřené sportovce dbající na vysoký denní příjem bílkovin. Zároveň je také určen pro vegetariány a všechny, kteří potřebují doplnit chybějící živiny.

Czech Virus Probio7 Whey Protein – je na první pohled úplně klasický 100% syrovátkový protein se 77% obsahem bílkovin. Zdání ale klame. Tento protein ze syrovátkového koncentrátu je totiž ještě navíc obohacen o směs 7 probiotik INTOLAC Plus, která pomáhají s trávením laktózy a lepší využitelností proteinu.

BSN Syntha-6 – je vhodný jako náhrada stravy či na doplnění bílkovin kdykoliv během dne. Výjimečný je svým prémiovým složením, exkluzivní chutí a postupným uvolňováním bílkovin do organismu až po dobu 7 hodin.

BioTech USA 100% Pure Whey – kombinuje syrovátkový koncentrát, izolát a přidané aminokyseliny L-glutamin, L-arginin a BCAA. Díky tomu představuje komplexní doplněk stravy pro všechny sportovce. Protein navíc disponuje skvělou konzistencí a širokým výběrem příchutí.

Czech Virus HYDROWHEY ISO CFM – je nejpokročilejší proteinový izolát, který jsme vyrobili. Hlavní výhodou je zdroj produktu – nejkvalitnější syrovátkový izolát Optipep® 90, který je zpracován nejšetrnější metodou CFM (Cross-Flow Microfiltration). Metodou zpracování je zajištěna maximální bioaktivita produktu. Izolát Optipep® 90 je navíc hydrolyzovaný – tímto procesem jsou bílkoviny hydrolyzovány do malých částic, které jsou tělem rychleji absorbovány.

Nejíte živočišné produkty? Myslíme i na vegany:

Reflex Nutrition Vegan Protein – se řadí mezi nejlepší veganské proteinové přípravky, neboť má srovnatelné parametry se syrovátkovou či vaječnou bílkovinou a představuje plnohodnotný rostlinný zdroj bílkovin. Stejně jako proteiny živočišného původu také zahrnuje kompletní spektrum aminokyselin, včetně těch, které si lidské tělo nedokáže samo vytvořit. Vyroben je šetrnou technologií bez použití syntetických sladidel, barviv a sóji. Jeho složení ocení zejména vegani a celiaci.

fff1

InFood BIO Superprotein 2.0 se superfoods (maca, goji, acai) – je ideální pro všechny, kteří hledají něco víc než jen prostý přísun bílkovin. Jedná se totiž o protein 100% bio kvality s přídavkem superpotravin a bez použití sójového proteinu. Proto kromě podpory růstu svalů tělu dodává i potřebné vitaminy, antioxidanty, aminokyseliny a minerální látky a řadí se mezi unikátní výrobky na trhu!

Souhrn a složení proteinů:

Název produktu

Nutriční hodnoty na 100 g

kalorie (kcal)

tuky

sacharidy

bílkoviny

BioTech USA ISO Whey ZERO Native

375

2,6

3,9

84

MyProtein Impact Whey Protein

416

7,6

5,2

84

Scitec Nutrition 100 % Whey Protein Professional

373

6,6

4,6

72,6

TPW Whey Protein 80

404

7,2

6

82,4

GymBeam True Whey Protein

409

6,2

5,7

82,6

Prom-in Pentha Pro Balance

373

3,7

4,6

78,9

Nutrend 100% Whey Protein

374

4,4

7,3

75,6

InFood BIO Superprotein 2.0 se superfoods (Vegan)

308

1

8

70

Czech Virus Probio7 Whey Protein

346

6,5

4,9

77

BSN Syntha-6

393

14

13

48

BioTech USA 100% Pure Whey

406

6

8

80

Reflex Nutrition Vegan Protein (Vegan)

370

5,6

4,1

74

Czech Virus HYDROWHEY ISO CFM

373

0,8

1,1

90,1