NYNÍ AKCE 20 % NA PROTEINOVÉ KAŠE ROCKFIT S KÓDEM: UZNEPRDIM

Reflex Nutrition Creapure Creatine Monohydrate

Kód: 216/250
od 479 Kč

Zvolte variantu

Creatine Monohydrate je prvotřídní, celosvětově uznávaná značka kreatin monohydrátu garantující maximální čistotu, bezpečnost a maximální efektivitu!

Detailní informace

Balení: 250g
Momentálně nedostupné | 216/250
479 Kč
Balení: 500g
Skladem | 216/502
869 Kč

Detailní popis produktu

Creapure® Creatine - garance nejčistějšího a nejbezpečnějšího produktu na současném trhu
Kreatin monohydrát je po dlouhá léta využíván ve všech sportovních odvětvích. Kreatin je látka tělu vlastní, je přítomna v každé lidské buňce jako zdroj pro obnovu buněčné energie ATP. V závislosti na tělesné hmotnosti a množství svalové hmoty, představují zásoby kreatinu množství v rozpětí 100 až 150g obsaženého v celém těle. Z toho je denně využito 2 až 4 g kreatinu pro běžné fyzické aktivity. Polovinu z tohoto množství si tělo produkuje samo, zbytek musí být dodán do organismu potravou. Tomu odpovídá zhruba 500g hovězího masa, nebo ryb denně, což je z praktického hlediska velmi složité.

Využití
Kreatin monohydrát je ideální pro široké spektrum sportovních disciplín od kulturistiky po všechny sporty, kde je vyžadována explozivní síla a dynamika. Na současném trhu je k dispozici široké spektrum forem kreatinu, kritickým okamžikem je ale to, které produkty jsou prověřeny a jsou bezpečné.
"Sklenice studené vody, může obsahovat škodlivé bakterie a mikroby, i když se od 100% čisté vody na první pohled vůbec neliší."
Stejně je tomu i s kreatinem. Bílý prášek, který vypadá na první pohled čistý, může obsahovat toxické látky a nečistoty. Způsob výroby a výběru surovin představuje kritický bod pro výrobu kvalitního kreatin monohydrátu. Nekvalitní suroviny a nekompletní výrobní proces, který není stále monitorován vede k obsahu nežádoucích nečistot jako kreatinin, dicyandiamid a dihydrotriazin. Ty následně zatěžují ledviny a celý organismus, což může vést k velmi negativním důsledkům na celkový zdravotní stav jedince.
Creapure® je prvotřídní, celosvětově uznávaná značka kreatin monohydrátu, garantující maximální čistotu, bezpečnost a maximální efektivitu.

V čem je Creapure Creatine odlišný od konkurence?

Přesto, že je na trhu nepřeberné množství forem a výrobců kreatinu, Creapure® je jediný kreatin na světě (!!), který je trvale testován na nežádoucí nečistoty ( kreatinin, dicyandiamid, dihydrotriazin, thiourea ). Německý výrobce AlzChem AG garantuje špičkovou kvalitu.

 

Garance společnosti Reflex Nutrition:

- inovační technologie

- produkty ověřené klinickými studiemi

- vyšší využitelná hodnota oproti konkurenci

- vyrobeno ze 100 % obnovitelných zdrojů v recyklovaných obalech

- vyrobeno v souladu s normami ISO 9001 a ISO 17025

 
Balení:
100 g, 250 g, 500 g.
 
Nutriční hodnoty na 5 g:
Energetická hodnota:85 kJ/20 kcal
Kreatin monohydrát: 5000 mg
 
Složení:
100% Creapure® kreatin monohydrát.
 
Doporučené dávkování: 
Rozjezdová fáze: Rozmíchejte 5 g (cca 1 zarovnaná 5ml odměrka*) v 500 ml vody, ovocného džusu či náhrady jídla. Konzumujte 4 dávky denně v pravidelných intervalech po dobu 5 dní. 
Udržovací fáze: Rozmíchejte 5 g (cca 1 zarovnaná 5ml odměrka*) v 500 ml vody, ovocného džusu či náhrady jídla. Konzumujte 1 dávku denně. * odměrka je součástí balení, během transportu se ale může klesnout ke dnu. Odměrka měří objem, ne hmotnost. Pro přesnější odměření použijte váhu. Tento produkt je prodáván na základě hmotnosti, ne na počet dávek. 
1 dávka je 5 g. 
 
Upozornění:
Potravina určená pro zvláštní výživu. Vhodné pro sportovce. Jedná se o doplněk stravy. Neslouží jako náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Skladujte v chladu a suchu, mimo přímého slunečního záření. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.
 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
10x
4
3x
3
3x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: