Suprex Multivitamin EXTRA

587/100
1 hodnocení

Suprex Multivitamin EXTRA je našlapaná směs vitamínů a dalších tělu prospěšných látek. Najdete v ní všechny nejdůležitější vitamíny včetně Vitaminu C (200 % doporučené denní dávky), Vitamin E, Vitaminu B6, Vitaminu B2, B1, A, K, D3 a spousty dalších.  Jedná se o špičkový produkt na tuzemském trhu. Finální podobu jsme pro vás testovali několik měsíců.


309 Kč
Kategorie: Vitaminy, minerály a antioxidanty

Zvolte variantu

  • Balení: 100 tobolek
    • Kód: 587/100 |
    • Skladem
    309 Kč
       
 

Suprex Multivitamin EXTRA je našlapaná směs vitamínů a dalších tělu prospěšných látek. Najdete v ní všechny nejdůležitější vitamíny včetně Vitaminu C (200 % doporučené denní dávky), Vitamin E, Vitaminu B6, Vitaminu B2, B1, A, K, D3 a spousty dalších.  Jedná se o špičkový produkt na tuzemském trhu. Finální podobu jsme pro vás testovali několik měsíců.

Multivitamin má přiznivý vliv na vitalitu těla, energii, stav kůže, vlasů a nehtů. Chrání tělo před infekcemi a onemocněními svými protizánětlivými účinky, přičemž i posiluje stav imunity. Velké množství antioxidantů rovněž chrání srdce, cévy a nervovou soustavu. Pokud chcete chránit své tělo komplexním produktem, Suprex Multivitamin EXTRA je jasná volba!

Naším dlouhodobým cílem je poskytovat kvalitní, cenově přiznivé a chuťově lahodné výrobky. Můžete se spolehnout, že při výrobě dbáme velkou péči na finální podobu produktu.

Proč se rozhodnout pro Suprex Multivitamin EXTRA?

- špičkovými produkt plný vitamínů
- obsahuje vitamíny C, E, B6, B2, B1, A, K, D3
- 200 % doporučenné denní dávky Vitamin C v jedné tobolce
- chrání tělo před infekcemi a záněty
- posiluje imunitu
- velké množství antioxidantů
- chrání srdce a cévy
- testováno několik měsíců
- používáno předními českými sportovci
- výborná cena

Jak je to s multivitamíny ? 

Problém mnoha multivitamínů je, že to bývají jenom čisté, uměle vyráběné vitamíny. Jenomže v přírodě se vitamíny vždy nacházejí v nějakém komplexu s jinými látkami. Především s různými enzymy a hlavně rostlinnými barvivy a tzv. fytoživinami.

Tělo neumí rozpoznat, jestli je vitamín přírodní, nebo umělý. Ale pozná, jestli přichází do těla samotný, nebo s nějakými dalšími přírodními látkami, které působí jako katalyzátory. Proto do našeho multivitamínu dáváme dva přírodní extrakty, které zesilují využívání vitamínů.

Jedním je fenugreek neboli pískavice nebo též řecké seno, které zvyšuje inzulínovou citlivost a zvyšuje testosteron a potom hloh, který prospívá srdci a zvyšuje využitelnost vitamínu C. Díky tomuto multivitamínu zažijete synergii řeckého sena a vitamínu D a A, které mají silný přírodní anabolický účinek. Ne nadarmo se i steroidům občas říká „vitamíny“. Vitamíny totiž jsou anabolické, když jsou správně dávkované a poskládané.
Druhým problém mnoha multivitamínů je, že se stlačují do tablet, z nichž většinu tvoří pojivová hmota, která nejenže nemá žádný pozitivní účinek, ale navíc se pomalu a leckdy nedokonale rozpadá v žaludku, takže se vám vitamíny ani pořádně nedostanou do těla. V kapslích je jejich vstřebatelnost vždy výrazně vyšší.

Složení: Extrakt 8:1 ze semen Trigonella foenum-graecum, pískavice-řecké seno, kyselina askorbová, protispékavá látka fosforečnan vápenatý, extrakt z listu hlohu ostrotrnného Crataegus oxyacantha standardizovaný na 30 % flavonoidů, kyselina alfa-lipoová (thioktová), nikotinamid, dl-alfa-tokoferolacetát, pantothenan vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, thiamin nitrát, retinolacetát, kyselina listová, fylochinon, d-biotin, cholekalciferol, kyanokobalamin.

1 tobolka obsahuje:

Extrakt 8:1 ze semen Trigonella foenum-graecum 440 mg

Extrakt z listu hlohu ostrotrnného Crataegus oxyacantha standardizovaný na 30 % flavonoidů  20 mg

Kyselina alfa-lipoová 15 mg

Vitamín C 160 mg

Niacin 16 mg

Vitamín E 12 mg

Kyselina pantothenová 6 mg

Vitamín B6 1,4 mg

Vitamín B2 1,4 mg

Vitamín B1 1,1 mg

Vitamin A 800 ug

Folát (folacin, kyselina listová) 200 ug

Vitamín K 75 ug

Biotin 50 ug

Vitamín D3 5 ug

Vitamín B12 2,5 ug

Tobolka obsahuje 100 % denní doporučené dávky vitamínů a 200 % denní doporučené dávky vitamínu C.

 

Návod k použití: Obvyklá denní dávka 1 tobolka, nejvyšší denní dávku 3 tobolky nepřekračovat. Tobolky přijímat obvykle nalačno, lze i po jídle, dostatečně zapíjet, při polykání nezaklánět hlavu. Mezi příjmem dvou tobolek musí být pauza nejméně jedna hodina. Není určeno pro děti, v těhotenství a při kojení nebo jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosah dětí a slunečních paprsků v suchu a teplotě do 25 °C.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.