Suprex Magnesium Chelate

5858/400
4 hodnocení

Magnesium Chelate v nejlepší chelátové formě bisglycinátu hořečnatého !

Bisglycinát hořečnatý (hořčík s vazbou na aminokyselinu glycin) je chelátovanou formou hořčíku s 80% využitelností pro tělo, bez nežádoucích vedlejších (projímavých) účinků.


529 Kč
Kategorie: Vitamíny a minerály

Zvolte variantu

  • Balení: 400g
    • Kód: 5858/400 |
    • Skladem
    529 Kč
       
 

Suprex Magnesium Chelate (hořčík) je velmi důležitým prvkem v celé řadě procesů odehrávajících se v lidském těle. Horčík bychom mohli označit jako nejpodceňovanější avšak důležitý suplement, který by měl mít každý, kdo to se sportem myslí vážně. Horčík pozitivně ovlivňuje hladinu volného testosteronu v krvi, podporuje proteosyntézu, podílí se na transportu kreatinu v krvi a pomáhá tělu při procesu trávení. Kromě pozitivního vlivu na tvorbu testosteronu je hořčík i neocenitelným pomocníkem v boji proti stresu. Nedostatek hořčíku v těle se na nás podepisuje i psychicky. Při stresových situacích je vylučován z těla a jeho množství klesá na minimální. Podporuje srdeční činnost, pomáhá proti bolestem hlavy a je nejlepší prevencí proti svalovým křečím. Pokud trpíte na svalové křeče, Suprex Magnesium Chelate je pro vás jasná volba!

Proč se rozhodnout pro Suprex Magnesium Chelate?

- nejlepší forma horčíku bisglycinát hořečnatý

- Bisglycinát hořčíku -  100 % obsahu produktu (většina jiných firem nemá 100%)

- nejlepší cena na českém trhu

- v této chelátové formě to nabízí pouze pár firem v ČR!

 

Složení: Bisglycinát hořčíku (magnesium bisglycinát/chelát) – 100 % obsahu produktu. 

 

DÁVKOVÁNÍ:

Jedna odměrka po risku má 5 g, zarovnaná odměrka 7, 2 g. Jedna odměrka po risku obsahuje 500 mg hořčíku, tj. 134 % denní referenční hodnoty příjmu. Používejte polovinu odměrky dvakrát denně s jídlem. Prášek rozmíchejte ve sklenici s vodou, džusem nebo proteinovým nápojem. Prášek musí být před požitím rozpuštěn v tekutině. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.