PureLife® Křemelina - Dostupné od 20.05.2022

Kód: 2180/270
od 590 Kč

Zvolte variantu

Křemelina pomáhá snižovat nadváhu, protože stimuluje metabolismus k vyšší výkonnosti. Pravidelné užívání křemeliny doplňuje tělu kolagen a zlepšuje
tak pružnost a pevnost vlasů, nehtů a pokožky.

 

Detailní informace

Balení: 540g
Momentálně nedostupné | 2180/540
1 090 Kč
Balení: 270g
Momentálně nedostupné | 2180/270
590 Kč

Detailní popis produktu

Díky vysokému obsahu křemíku křemelina rovněž zesiluje stavbu kostí (a zubů), což předchází vzniku osteoporózy. Dále pomáhá udržovat klouby, šlachy a chrupavky zdravé, což je základem prevence před kloubním a kostním poraněním.

Velmi ceněné jsou i vysoké protizánětlivé a desinfekční účinky. Užívání křemeliny urychluje proces hojení ran a snižuje zjizvení v místě lomu. Křemelina rovněž zpomaluje proces stárnutí a předchází tvorbě vrásek, snižuje krevní tlak i hladinu cholesterolu v krvi.

 
Hlavní výhody:
- vyživuje tělo organickým rostlinným křemíkem – základním stavebním kamenem jehož doplňování je vysoce žádoucí pro správný vývoj a fungování našeho organismu,
- odstranit z těla nežádoucí bakterie a další látky jako např. houby, viry, prvoky, pesticidy, endotoxiny, zbytky drog a těžkých kovů,
- vyživuje vlasy, nehty, pokožku, kosti, vazy, klouby,
- zvyšuje plasticitu pokožky (odstraňuje vrásky)
- pomáhá čistit tenké a tlusté střevo a zbavují je potaženým hlenem a plísněmi,
- odstranit větší parazité žijící v trávicím ústrojí,
- dochází k detoxikaci organismu,
- zvyšuje se odolnost imunitního systému člověka,
- má pozitivní vliv na starší lidi,
- obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků jako například vápník, hořčík, draslík, sodík, zinek, měď, železo, stříbro, molybden, fosfor, chrom a další.
 

Křemelina PureLife® je zvlášť upravená pro konzumaci člověkem nebo zvířaty a zaručuje nejlepší možné působení a vstřebatelnost v lidském těle.

Složení:
Křemelina PureLife® obsahuje až 90% přírodního oxidu křemičitého SiO2, který je organickým zdrojem rostlinného křemíku. Dále obsahuje 28 základních minerálů a stopových prvků jako například vápník, hořčík, draslík, sodík, zinek, měď, železo, stříbro, molybden, fosfor, chrom a další.
 
Dávkování:
1 vrchovatá odměrka (7,5g) 1× denně. Pro zvýšení účinku užívejte max. 2 odměrky denně (15g). Dětem do 12 let se doporučuje snížit dávkování na ½ odměrky denně. Pro optimální účinnost doporučujeme užívat po dobu 2-3 měsíců. Plastová odměrka je součástí balení. Hmotnost 270g odpovídá 36 denním dávkám.
 
Návod k použití: 
Prášek rozmíchejte ve vodě, ovocném džusu nebo v jiném libovolném nápoji, který máte rádi. Prášek se nerozpustí, proto tekutinu několikrát při pití promíchejte, abyste zabránili jeho usazování. Je bez zápachu a bez chuti. Nadbytečné množství tělo vyloučí.
 
Jak se vyrábí:
Křemelina PureLife® pochází z mimořádně kvalitního ložiska sladkovodního původu, ze kterého se šetrnými procesy získává její nejčistší možná forma v podobě velice jemného prášku bílé barvy. Země původu: Island.
 
Upozornění:
Doplněk stravy. Jedná se o 100% přírodní složení. Prášek neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla.
 

Všechny tyto procesy vedou k pročišťování těla, které je pak mnohem zdravější, silnější a méně náchylné k nemocem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
16x
4
8x
3
7x
2
0x
1
0x