Prom-in Women Line Shape Protein Shake

Kód: 645/KAR
415 Kč až –3 %
prom shake
415 Kč až –3 % od 399 Kč

Zvolte variantu

Shape Protein je určen především pro aktivní ženy, usilující o odbourávání tuku za současného zachování svalového tonu a skvělé kondice. Shape Protein představuje špičkový vysokoproteinový shake s Women Pro-Complexem, unikátní proteinovou směsí s postupným uvolňováním aminokyselin. Garantuje tak dlouhodobý pocit nasycení a slouží jako prevence před nežádoucími a náhlými pocity hladu nebo únavy během dne. Shape protein navíc obsahuje aditivum těch nejúčinnějších suplementů, které aktivně podporují odbourávání tuku.

Detailní informace

Balení: 570g, Příchuť: Pistácie
Vyprodáno | 645/PIS
415 Kč
Balení: 570g, Příchuť: Karamel
Vyprodáno | 645/KAR
415 Kč
399 Kč
Balení: 570g, Příchuť: Čokoláda s Kokosem
Vyprodáno | 645/COK
415 Kč

Detailní popis produktu

CFM koncentrát syrovátkové bílkoviny, vyrobený z mléka pomocí speciální mikrofiltrace. Pokročilá technologie zpracování, prostřednictvím keramických filtrů za vysoce turbulentního proudění, zachovává (v koncentrátu) maximální množství bioaktivních frakcí, zejména Imunoglobulinů a dalších subfrakcí, což je hlavní přednost této (čistě) nechemické výrobní metody.

Nativní Micellární kasein vyroben pouze mikrofiltrací bez použitíchemikálií a agresivních činitelů. Tím je zachována maximální bioaktivita a zdravotní benefity původní suroviny.

Kvalitní vaječný albumin, který vhodně doplňuje amino spektrum a poskytuje zdroj bílkovin se střední dobou trávení, čímž jej lze řadit někam mezi syrovátkovou bílkovinu a kasein. Zároveň je již dlouhou dobu považován za zlatý standard kvality bílkoviny.

Hlavní benefity

 • Maximální možná čistota použitých surovin, minimum balastních látek a nutričně neplnohodnotných složek
 • Shape Protein využívá ty nejkvalitnější a nejčistější dostupné zdroje bílkovin. 
 • Shape Protein obsahuje minimum laktózy! 
 • Shape Protein obsahuje aditivum funkčních složek. ( MCT tuky, Acetyl L Carnitin, extrakt zeleného čaje, trávicí enzymy bromelain/papain, probiotická vláknina inulin )

Nutriční hodnoty:

  Ve 100g V porci (30g)
Energetická hodnota 1653kJ / 374kcal 495Kj / 112kcal
Bílkoviny 57g 17g
Sacharidy 12,6g 3,7g
Z toho cukry 4,6g 1,3g
Tuky 13,5g 4g
Z toho nas. mast. kyseliny 11,6g 3,4g
Vláknina 8,7g 2,6g
Sůl 0,3g 0,09g
Průměrné hodnoty funkčních složek
MCT tuky 6,7g 2g
Acetyl carnitin 1g 0,3g
Extrakt zeleného čaje 0,5g 0,1g

Složení: Women Pro-complex ( CFM syrovátkový proteinový koncentrát 38% - mléko, sójový lecitin, nativní micelární kasein 16%, vaječný albumin 13% ), odtučněný kakaový prášek (9,8%) – sójový lecitin, strouhaný odtučněný kokos (9,8%) - ořechy , Fiber-complex ( guarová guma, probiotická vláknina inulín ), MCT tuky, čokoládové aroma, acetyl carnitin, extrakt zeleného čaje, náhradní sladidla sukralosa a neohesperidin E959, trávící enzymy bromelain a papain.

Doporučené dávkování:

 • jednu dávku užijte cca 30 minut po tréninku. Můžete použít kdykoli během dne pro doplnění bílkovin. Dávkování doporučujeme konzultovat s výživovým poradcem.

Women Line – Výživová fakta  

"Maximální možná funkčnost a kvalita" 

Základ receptury Women Line, tvoří u každého produktu vždy ingredience té nejvyšší kvality, a to jak vzhledem k čistotě, tak i vzhledem k funkčnosti a zachování zdravotních benefitů. 

Proteinovou složku tvoří pouze nejkvalitnější a nejčistější zdroje bílkovin. Je kladen důraz na zpracování bez účasti chemických činitelů a tím je docíleno zachování maximálního množství bioaktivních frakcí původních surovin, čímž jsou zachovány zdravotní benefity. 

Hlavními zdroji bílkovin v řadě Women Line jsouCFM koncentrát syrovátkové bílkoviny, vyrobený z mléka pomocí speciální mikrofiltrace. Pokročilá technologie zpracování, prostřednictvím keramických filtrů za vysoce turbulentního proudění, zachovává (v koncentrátu) maximální množství bioaktivních frakcí, zejména Imunoglobulinů a dalších subfrakcí, což je hlavní přednost této (čistě) nechemické výrobní metody.

Nativní Micellární kasein vyroben pouze mikro filtrací bez použitíchemikálií a agresivních činitelů. Tím je zachována maximální bioaktivita a zdravotní benefity původní suroviny.

Kvalitní vaječný albumin, který vhodně doplňuje amino spektrum a poskytuje zdroj bílkovin se střední dobou trávení, čímž jej lze řadit někam mezi syrovátkovou bílkovinu a kasein. Zároveň je již dlouhou dobu považován za zlatý standard kvality bílkoviny.

Základem sacharidové složky jsou dvě výjimečné obilniny – oves a ječmen. Oves je bohatý na velmi hodnotné sacharidy, rostlinné bílkoviny, mastné kyseliny, stejně jako vitaminy B1, B6, E, zinek, železo a vápník. Ve srovnání s ostatními obilovinami vyniká oves obsahem nerozpustné vlákniny. U ječmene se jedná o jeden z nejbohatších přírodních zdrojů specifické vlákniny, tzv. rozpustných beta glukanů. Ječná kaše hrála významnou roli ve stravě starých Řeků a Římanů, kdy byl ječmen běžným jídlem. Tvořil taktéž hlavní stravu gladiátorů bojujících v aréně, jimž se někdy přezdívalo "ječmen-jedlíci". Ječné odvary se užívaly též jako náhradní výživa kojenců a posilující prostředek pro rekonvalescenty a těžce nemocné. Pravidelná konzumace ječných beta-glukanů přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi, což může snížit riziko kardiovaskulárních onemocnění. Poslední studie prokázaly jeho příznivý vliv i na udržení optimální tělesné hmotnosti a dosažení optimální hladiny glukózy v krvi. 

Produkty řady Women Line, jsou dále obohaceny o funkční složky, které se podílejí na optimalizaci metabolismu a poskytují zdravotní výhody. Jmenujme namátkou například MCT tuky, nejkvalitnější formu Karnitinu ALC, trávící enzymy, prebiotika a další.

Co v produktech Women Line nenaleznete: 

 • Sušené mléko, to obsahuje pouze 20-30% bílkovin, zbytek tvoří zatěžující sacharid laktóza.
 • Sušenou syrovátku – obsahuje 12% bílkovin, zbytek tvoří zatěžující sacharid laktóza.
 • Syrovátkové proteiny s nízkým obsahem bílkovin 25-60%, zbytek tvoří zatěžující sacharid laktóza.
 • Sójovou bílkovinu – deficit esenciální aminokyseliny methionin. Možnost nepříznivých účinků na hormonální systém.
 • Denaturované zdroje bílkovin (tepelně a chemicky narušená struktura): kaseinát vápenatý, kaseinát sodný, bílkoviny získané iontovou výměnou a další.
 • Kolagen (želatina) – bílkovina živočišného původu s nízkým obsahem esenciálních aminokyselin, jejímž zdrojem jsou kůže, chrupavky, pojivové tkáně atd.
 • Fruktózový sirup – zdroj tukotvorného sacharidu fruktózy, která je známa mnoha negativními vlivy.
 • Pšenici – přešlechtěná plodina pěstována na výtěžnost, postrádá zdravotní benefity.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
17x
4
9x
3
24x
2
0x
1
0x

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: