Superior 14 Thermo Fat Burner 120 kapslí

1061
33 hodnocení

Superior 14 Thermo Fat Burner obsahuje výběr několika funkčních přírodních extraktů!


  • Vyprodáno
720 Kč
Kategorie: Termogenní
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána...
 

Superior 14 Thermo Fat Burner obsahuje výběr několka funkčních přírodních extraktů:

Extrakt z Kamélie Sinensis - hlavní chemické komponenty jsou kofein, katechiny, epigalokatechiny, epigalokatechin gallát (EGCG), kyselina jablečná, kyselina šťavelová, theofylin, theobromin, xantin, inositol, kaempferol a quercetin. Primární složky tohoto druhu zeleného čaje jsou polyfenoly, které se vyznčují vysokou antioxidační aktivitou. 

Kolovník lesklý obsahuje mimo jiné purinové deriváty (kofein a theobromin), velké množství škrobu,  vitamíny (C a B) a barvivo zvané  kolová červeň. Kofein tvoří asi 1/3 objemu ořechu a je ho zde asi 3x více, než ve stejném množství kávových zrn.

Extrakt z kůry vrby bílé obsahuje salicin -  Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU: normální stav kloubů a svalů, osvěžení těla, hormonální rovnováha

Citrus aurantium extrakt - v oplodí rostliny Citrus aurantium se vyskytuje alkaloid Synefrín. Citrus aurantium (pomerančovník hořký, dále známý jako hořký pomeranč) je ovoce z tradiční čínské medicíny pod názvem zhi-shi. Oplodí obsahuje několik látek, jako jsou synefrin, n-methyltyramin, tyramin, hordenine a octopamin. Synefrin známý také pod názvem symphatol anebo oxedrin.Tato látka je strukturálně blízkou adrenalinu.

Cholin bitartrát - dříve řazen do skupiny vitámínů B. Tělo si jej však samo dovede synetizovat, proto byl zařazen do tzv. Kvazi vitamínů. Přirozeně se vyskytuje v mase, vaječných žloutcích, špenátu, zelí a v oříšcích. Z části je přijímán stravou, částečně je vytvářen v játrech a dalších tkáních z různých esenciálních látek. Má lipotropický účinek, podílí se na využití tuků a cholesterolu - ve formě fosfatidylcholinu zabraňuje hromadění cholesterolu a tuku v organismu a vytváří ochranu jater.

Inositol - je součástí buněčných membrán. Řadu důležitých funkcí plní také v mozku. V těle se účastní transportu a metabolismu mastných kyselin a cholesterolu. Brání jejich ukládání v játrech. Je také součástí různých enzymů. Napomáhá také odstraňování volných hydroxylových radikálů. Je zařazován do skupiny vitamínů B, i když patří mezi méně známé vitamíny z této skupiny. Patří mezi vlákniny. Po chemické stránce se jedná o šestisytný cyklický alkohol. Je obsažen v řadě potravin - soje, grapefruitech, hroznech, celozrnných potravinách, zelí, mase (játra, mozeček, srdce) a mléce.

Inulin - Je čistě přírodní rostlinná vláknina. Jedná se o polysacharid - dlouhá řada molekul fruktózy. Jedná se o jemný bílý prášek, chuťově působí sladce. Žaludeční enzymy jej neumí rozštěpit, proto prochází až do střev, kde se tedy chová jako rozpustná vláknina a je zdrojem energie pro symbiotické střevní bakterie.

Současné právní úpravy (nařízení Komise Evropské unie č. 432/2012) neumožňuje popisovat funkci a účinky doplňků výživy nebo látek v nich obsažených jinak, než dle schválených zdravotních tvrzení. Zdravotním tvrzením se rozumí tvrzení, ve kterém se naznačuje nebo ze kterého vyplývá, že se jedná o léčebné účinky na lidský organismus. Další objektivní informace jsou dostupné na internetu nebo v odborné literatuře.

Složení:

Doporučené denní dávkování: 
Jako doplněk stravy užívejte 1 tabletu ráno a 2 tablety 30 min. před tréninkem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
 
Upozornění: 
Není vhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Doplňky stravy nenahrazují pestrou a vyváženou stravu stejně jako zdravý životní styl. Před užitím se poraďte s lékařem. Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sóju, vejce a arašídy.
 
Skladování: 
Uchovávejte mimo dosah dětí. Skladujte na suchém a chladném místě. Chraňte před přímým slunečním zářením.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.