Superior 14 Mega Rasp 120 tablet

Kód: 932/90
799 Kč

Zvolte variantu

RASP je speciálně vědecky vyvinutá kombinace přírodních látek – jednotlivé složky jsou na sobě závislé, účastní se již procesu trávení a tím zvyšují využití tělesného tuku k přeměně na čistou energii. RASP blokuje mechanismus ukládání tuků a tím opět přispívá k jeho redukci. Z celkového výsledku budete tedy velmi překvapeni.

Detailní informace

Balení: 120 tablet
Vyprodáno | 932/90
799 Kč

Detailní popis produktu

SPALOVAČ TUKŮ RASP ZNAČKY SUPERIOR 14

VYNIKAJÍCÍ TERMOGENNÍ ÚČINEK!

EXTRÉMNÍ SPALOVAČ TUKŮ!

17 AKTIVNÍCH SLOŽEK!

VŠE POCHÁZÍ Z PŘÍRODNÍCH EXTRAKTŮ!

Pokud jste hledali silný spalovač tuku, který Vám pomůže dosáhnout vašich cílů, nemusíte hledat dál - našli jsme ho! RASP Vás roztrhá na kusy !

Vědci v laboratoři Superior 14 vyvinuli speciální kombinaci účinných látek, která Vás do tréninku povzbudí, namotivuje a dodá větší odhodlání a soustředění. RASP Vám dodá přeměnou tělesného tuku pro trénink dostatek energie.

17 vědecky vybraných surovin a přísad zajišťují jedinečné účinky:

1. Udržení optimální hladiny cukru v krvi pro spalování tuků

2. Poskytování pocitu nasycení a urychlení trávicího systému

3. Odbourává uložené tuky a přeměňuje je na energii

4. Přináší více energie pro intenzivnější cvičení

5. Urychluje trávení 

6. Má termogenní účinek

RASP je speciálně vědecky vyvinutá kombinace přírodních látek – jednotlivé složky jsou na sobě závislé, účastní se již procesu trávení a tím zvyšují využití tělesného tuku k přeměně na čistou energii. RASP blokuje mechanismus ukládání tuků a tím opět přispívá k jeho redukci. Z celkového výsledku budete tedy velmi překvapeni.

Mezi tyto látky patří:

Extrakt ze zeleného čaje - silná a účinná látka, která pomáhá zvýšit oxidaci tuku a přispívá k jeho redukci a získávání energie z něj

L-Karnitin - obzvláště důležitá látka k regulaci hladiny tuků v organismu. L-Carnitin při fyzické zátěží dodává tuky jako palivo buněčným mitochondriím, které jej přeměňují na energii. L-karnitin tak zabraňuje únavě, zkracuje regenerační období po tréninku, zvyšuje celkový výkon a výrazně snižuje množství tukových buněk.

Extrakt z guarany - v kombinaci s L-carnitinem a zeleným čajem podporuje redukci hmotnosti. Existuje již mnoho důkazů o tom, že konkrétní kombinace látek pomáhá k rychlejšímu spalování tuků.

Kola Nut – výtažek z ořechů jehličnatých stromů rodu Cola obsahuje vysoké množství kofeinu, pomáhá bojovat proti únavě stimulací centrálního nervového systému. Kola Nut dále kromě kofeinu obsahuje theobromin, teofylin, phlobaphens, kola red, betaine, protein, starch, tuk, thiamin, riboflavin a niacin.

Kombinace všech těchto výše uvedených látek poskytuje nejlepší efekt ve spalování tuků!

Co RASP poskytuje?

1. Snížení podílu tělesného tuku a tím přispění k lepšímu zdraví a fyzické kondici

2. Štíhlejší a vyrýsovanější svaly

3. Zvýšení energie cestou spalování tuků

RASP se doporučuje zejména osobám do jejich redukčních programu, stejně tak pro aktivní a rekreační sportovce.

Nutriční informace:

Doporučené dávkování:
Jako doplněk stravy užívejte RASP v průběhu prvních dvou dnů 1 tabletu na lačný žaludek 15-30 minut před snídaní. Od 3. dne užívejte ráno, během dne nebo hodinu před tréninkem. Jakmile si organismus na tento výrobek zvykne, můžete ranní dávku zvýšit na 2 tablety. Výrobek neužívejte déle než 8 týdnů, vysaďte jej poté na 4 týdny. Nepřekračujte dávku 3 tablety během 24 hodin. RASP neužívejte 5 hodin před spaním.
 
Upozornění:
Potravina pro zvláštní výživu. RASP není náhradou pevné stravy. Jakmile jsou výše uvedené kroky splněny, může být další tableta přidaná do ranní dávky. Nepřekračujte doporučené dávkování. Uchovávejte na stinném a suchém místě při teplotě do 25°C a mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Přípravek není určen dětem a těhotným a kojícím ženám. Nežádoucí účinky:Výjimečně u citlivých osob se může objevit kožní vyrážka nebo podráždění střev. 
 
Informace o alergenech:
Vyrobeno v zařízení, které zpracovává mléko, sóju, vejce a arašídy.
Další informace o produktech viz štítek výrobce.
 
 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
29x
4
11x
3
35x
2
1x
1
0x