SizeAndSymmetry Nutrition BEEF Amino

887/500
4 hodnocení
  • 1 z 2
Hovězí aminokyseliny od společnosti Sizeandsymmetry poskytují organismu ty nejvýhodnější aminokyselinové poměry, které můžete do organismu přijmout. Hovězí aminokyseliny vykazují velkou dávku esenciálních aminokyselin, které jsou pro správnou funkci organismu, jeho chod a průběh anabolických procesů v organismu.

 


585 Kč
Kategorie: Tablety a Kapsle

Zvolte variantu

  • Balení: 500 tablet
    • Kód: 887/500 |
    • Skladem
    585 Kč
       
 
BEEF Amino Sizeandsymmetry jsou nejvyužitelnějším zdroje lidskému organismu přirozených aminokyselin, které jsou plně využitelné v období budování svalové hmoty i při malnutrici organismu.
 
BEEF Amino je zcela unikátní produktem na trhu s hovězími aminokyselinami. Vykazuje koncentraci s koncentrací 56,4 % aminokyselin ve farmaceutické kvalitě. BEEF Aminokyseliny Sizeandsymmetry jsou směsí enzymaticky hydrolyzovaných (předtrávených) aminokyselin. Ty jsou získány z prvotřídních aminokyselin z hovězí bílkoviny.
 
Hovězí peptidy mají vyšší průměrnou molekulovou hmotnost, ta je Průměrná molekulová hmotnost hovězích peptidů je 4000 – 5000 Daltonů, což je ještě 2x vyšší hodnota, než vykazuje hydrolyzovaný syrovátkový izolát. Hovězí aminokyseliny v hydrolyzované podobě jsou jedním z nejrychleji využitelných zdrojů aminokyselin. Jsou velmi rychle použitelné k opravě a nárůstu nové svalové hmoty.
 
BEEF Amino využijete při snaze o nárůst svalové hmotyPro ochranu svalové hmoty Při sníženém přístupu kvalitní výživy K doplnění výživě Při snaze o ochranu kloubů a vazů
 
 
Nutriční hodnoty:

ve 100 g (1 tableta = 0,7g)

1654 kJ / 395 kcal

Bílkoviny 56,4 g

Sacharidy 0 g

Tuky 18,8 g 

Doporučené dávkování:

Užívejte 3-5 tablet BEEF Amino Sizeandsymmetry v období před a po tréninku. Pro ještě vyšší anabolický efekt, navyšte dávkování BEEF Amino na 3-4 x denně mezi jídly jako pohotovostní dodávku aminokyselin.

Balení:

500 tablet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.