TPW Red Cell 90 kapslí

747
55 hodnocení

Není žádnou novinkou, že je důležité, co je uvnitř, ne na povrchu. Jak je již o TPW známo, vzali si toto pořekadlo zase po svém – a vytvořili rovnou kapsli v kapsli. Na tukové buňky nejprve zaútočí CLA spolu s vitamíny a aminokyselinami z vnější kapsule, a poté přichází na řadu ten pravý atak v podobě menší červené kapsličky se směsí termogenních, tuk ničících látek. Kajenský pepř, kofein, extrakt ze zelené kávy, to všechno jsou známé povzbuzující látky napomáhající nejen rozpouštět stávající tuk, ale v kombinaci s vyváženou stravou i zabraňovat ukládání tuku novému. Chrom si zase ukočíruje metabolismus sacharidů a tedy i potřebu chutě na sladké. Extrakt z hořkého pomerančovníku v tomto chrom jen podporuje, a navíc má přímý vliv na rychlost výměny látek. Pokud jste připraveni se při tréninku pěkně zapotit, mít energie i motivace na rozdávání, sklízet obdivné komplimenty a po pár týdnech vyměňovat šatník, připište Red Cell na svůj nejbližší nákupní seznam.


  • Vyprodáno
690 Kč
Kategorie: Ostatní
Hmotnost: 0.05 kg
Položka byla vyprodána...
 
 

Red Cell je speciálně navržený spalovač tuků s využitím Dual Release Technology (DRT) - využití dvojité vrstvy kapsle oddělující CLA a ostatní složky. Tato technologie napomáhá účinně poskytovat klíčové složky do těla pro dosažení optimálních výsledků.

Vnější jádro kapsle Red Cell obsahuje vysoce kvalitní CLA, zatímco vnitřní jádro v sobě skrývá moderní termogenní směs. Red Cell poskytuje aminokyseliny, extrakty a mastné kyseliny do těla v přesném množství a v přesný moment, který je pro organismus nejefektivnější.

 
Hlavní výhody:
- využití technologie dvojité kapsle
- pokročilá CLA - termogenní formule
 
Nutriční hodnoty:
Dávka: 3 kapsle
Balení: 90 kapslí
Dávek v balení: 30
   1 kapsle
Kajenský pepř  36,5 mg
L-phenylalanin  8 mg
Extrakt ze zelené kávy 20:1  3,5 mg
Bioperin  1,5 mg
Vitamín B6  0,2 mg
Chrom pikolinát  21 mcg
CLA  450 mg
Citrus Aurantium  100 mg
Kofein  70 mg
 
Složení:
Vnější část kapsle (konjugovaná kyselina linolová, tvrdá želatinová tobolka), vnitřní část kapsle (Citrus Aurantium, kofein, červená kapsle - želatina, oxid titaničitý, červený oxid železitý, karmoisin, kajanský extrakt 8:1, l-phenylalanin, extrakt ze zelené kávy 20:1, 20% chlorogenová kyselina, bioperin, vitamín B6, chrom pikolinát).
 
Doporučené dávkování: 
Užívejte 3 kapsle 30 minut před tréninkem. Jako alternativu lze využít 1 kapsli 3x denně, a to ráno, s jídlem a večer.
 
Upozornění:
Potravina určená pro zvláštní výživu. Před užíváním se poraďte s odborníkem nebo lékařem. V případě, že se objeví nespavost, třes, závratě, nervozita, bolesti hlavy nebo bušení srdce, snižte nebo přerušte dávkování. Není určeno pro děti, mladistvé, kojící a těhotné ženy. Nepřekračujte doporučené dávkování!
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
18.1.2017 16:23
Kedy bude znova na sklade?
Odpovědět
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.