Suprex Fat Burn – spalovač

Kód: 5494/100
Akce
Značka: Suprex
300 Kč

Zvolte variantu

Spalovač od firmy Suprex je zbrusu nový relovuční produkt na tuzemském trhu. Extra silná kombinace rostlinných složek - Zelený čaj, Wakame, Kofein, Kapsaicin, Ginger, Synefrin, Piperin - vám zajistí prokazatelné výsledky. Díky našemu spalovači budete efektivněji využívat vaši energii, zintenzivníte spalování tuku a pohled na ručičku na váze pro vás bude daleko pozitivnější.

Detailní informace

Balení: 60 tobolek, exp. 5.3.2020
Vyprodáno | 5494/100
300 Kč

Detailní popis produktu

Spalovač od firmy Suprex je zbrusu nový relovuční produkt na tuzemském trhu. Extra silná kombinace rostlinných složek - Zelený čaj, Wakame, Kofein, Kapsaicin, Ginger, Synefrin, Piperin - vám zajistí prokazatelné výsledky. Díky našemu spalovači budete efektivněji využívat vaši energii, zintenzivníte spalování tuku a pohled na ručičku na váze pro vás bude daleko pozitivnější.

Pokud chce zhubnout, Suprex spalovač pro vás musí být jasná volba. Udělejte vaše tréninky efektivnější, prožívejte každé opakování a zakuste, co to opravdu znamená intenzivní trénink. Naši sportovci spalovače Suprex využívají už delší dobu, kdy začneš TY?

Při výrobě našeho spalovače jsme se řídili následujícími body. Vybrat nejlepší kombinaci účinných látek, které se navzájem podporují. Ve složení najdete kompletní popis jednotlivých použitých složek. 

Proč se rozhodnout pro Suprex Fat Burn?
- nejlepší kombinace účinných látek
- záruka kvality
- efektivní spalování tuků při tréninku i mimo něj
- maximální množství všech účinných látek
- prokázané výsledky
- vyzkoušeno a používáno našimi špičkovými sportovci

 

Složení: Extrakt zeleného čaje (Camelia sinensis), extrakt z řasy Wakame (Kelp, Undaria pinnatifida, 5% fucoxanthin), kofein bezvodý (1,3,7-trimethylxanthin) 50 %), extrakt z borovice přímořské (Pinus pinaster, standardizovaný na obsah 95 % oligomerních proanthocyanidinů; zdroj pycnogenolu), extrakt papriky roční (Capsicum annum, chilli, zdroj kapsaicinu), extrakt ze zázvorníku lékařského (Zingiber officinale, ginger), synefrin (extrakt z hořkého pomeranče Citrus aurantium), extrakt z černého pepře (piper nigrum). Želatinová tobolka.

Zelený čaj – látka, která má mnoho pozitivních účinků, především působí svými polyfenoly jako antioxidant a snižuje cholesterol v těle. Obsahuje látky podobné kofeinu (thein) a látka EGCG (epigalokatechin-3-gallát) má vliv na zlepšené spalování tuků. Působí též proti nádorům a nemocem srdce. Snižuje krevní tlak, rozšiřuje cévy.
EGCG tlumí schopnost enzymu rozkládat škrob o 34 %. Znamená to, že se potom méně tloustne ze sacharidů. Snižuje hladinu cholesterolu a tuků v krvi a přispívá ke zvýšenému využití tuků.

Wakame – japonská mořská řasa s výjimečně širokým spektrem účinků. Byl proveden i výzkum, že má vliv na spalování tuku, speciálně v břišní oblasti. Pomáhá také s regenerací po tréninku. Jako jiné řasy odbourává cholesterol z tepen, žil a vlásečnic a zvyšují jejich pružnost. Používá se na podporu imunitního systému a zbavují tělo těžkých kovů a chemických zbytků. Při pravidelném používání zlepšují krevní tlak, alergie, revmatismus i nervové poruchy. Pomáhá při srdečních chorobách, posiluje játra a žlučník.

Kofein – Bez kofeinu zřejmě nevznikne žádný spalovač. Jedna kapsle tohoto produktu obsahuje tolik kofeinu jako velký hrnek velmi silné kávy.

Přímořská borovice – extrakt obsahuje vysokou koncentraci látky zvané pycnogenol. Jedná se o jeden z nejsilnějších antioxidantů. Pycnogenol pomáhá snižovat hladinu histaminu (působí anti-alergenně), slouží k prevenci kardiovaskulárních onemocnění, prevenci a terapii křečových žil (varixů). Výrazně snižuje riziko vzniku srdečního infarktu a cévní mozkové příhody. Nejen, že snižuje vysoce nebezpečnou oxidaci LDL cholesterolu, ale dokonce snižuje i ukládání tuků do tukových buněk. Pomáhá při výživě mozkových buněk a tím zlepšuje jejich funkci (především paměť).

Zázvor (Ginger) – Zvyšuje tvorbu enzymů, které podporují správné trávení. Má antiseptické a desinfekční účinky. Podporuje pocení, snižuje horečku, zvyšuje prokrvení tkání a dokáže vás velmi příjemně zahřát. Snižuje hladinu cholesterolu. Má pozitivní účinky na imunitu. (Při hubnutí se přitom člověku často oslabuje imunita.) Působí proti bolesti svalů, únavě a nástupům nemocí. Působí preventivně proti kinetóze (nevolnosti, závratím). Působí proti obezitě tím, že reguluje činnost enzymu zvaného lipáza, který zodpovídá za rozklad a vstřebávání tuků.

Kapsaicin – Extrakt z chilli papriček. Přispívá k podpoře krevní cirkulace, zvýšení rychlosti metabolismu, stimulaci žaludeční sekrece a tím k podpoře zažívání. Zamezuje růstu škodlivých žaludečních baktérií, posiluje tvorbu ochranného hlenu v žaludku. Přispívá tím k regeneraci jeho stěn při poškození vlastními enzymy, které známe jako žaludeční vředy. Chilli extrakt může pomoci i při hubnutí, pálivá jídla obecně snižují chuť k jídlu. Dále v trávicím systému, svalech a srdci zvyšuje rychlost metabolismu, což se využívá rovněž při hubnutí. Celkově povzbuzující účinky na tělesné funkce a výkonnost, včetně vlivu na oběhovou soustavu, jsou podobné krátkodobému aerobnímu cvičení.

Synefrin – Extrakt hořkého pomeranče. Látka je látka strukturálně blízkou adrenalinu a efedrinu, nepůsobí však jeho nežádoucí vedlejší účinky. Synefrin se používá k odbourávání tuků, snižování hmotnosti a energizaci organizmu. Mobilizuje tukové zásoby a podporuje termogenezi. Zvyšuje metabolický obrat, aniž by měl negativní vliv na srdeční činnost či krevní tlak. Zrychluje metabolismus, což souvisí se zvýšeným spalováním energie (kalorií). Podporuje trojí mechanismus vedoucí k redukci tělesné hmotnosti – odbourávání lipidů (tuků), zvyšování energetického výdeje a eliminaci nadbytečné vody v organizmu. To vše je zapřičiněno tím, že specificky stimuluje beta-3 receptory, čímž dochází k stimulaci lipidového metabolismu bez vedlejších účinků (tachykardií a nespavostí).

Piperin – Extrakt černého pepře. Poslední pálivá složka

Obsah 1 tobolky (575 mg) a 2 tobolek (denní doporučená dávka)
Zelený čaj – 250 mg / 500 mg
Wakame – 120 mg / 240 mg
Kofein – 100 mg / 200 mg
Borovice – 50 mg / 100 mg
Zázvor – 35 mg / 75 mg
Kapsaicin – 10 mg / 20 mg
Synefrin – 5 mg / 10 mg
Piperin – 5 mg / 10 mg

Návod k použití: Doporučená denní dávka 2 tobolky. Doporučená denní dávka se nesmí překročit. Dobře zapíjet, při polykání nezaklánět hlavu. Tobolku přijímat obvykle nalačno a před sportovním výkonem, při zažívacích potížích nejlépe po jídle.

Omezení: Nevhodné pro děti a mládež, v těhotenství a při kojení, při epilepsii, při alergii na některou z použitých surovin. Zvýšená opatrnost je nutná u osob trpících dnou nebo osteoporózou nebo při přecitlivělosti na kofein, při stresu, psychóze, epilepsii, zvýšeném krevním tlaku, problémech se štítnou žlázou, glaukomu, zvětšené prostatě, bolestech hlavy, astmatu. Dlouhodobý pravidelný příjem je návykový. Výrobek může způsobit nespavost a zvýšenou tvorbu moči až 6 hodin i více po požití u osob nezvyklých na pravidelný příjem. U citlivých osob může způsobit podráždění trávicí soustavy (pálení žáhy). Nenahrazuje pestrou stravu.

Skladování: Skladovat v suchu a teplotě do 25 °C, mimo dosah dětí a slunečních paprsků. Po odebrání potřebného množství obal ihned uzavřít.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
5x
4
5x
3
2x
2
0x
1
0x