SizeAndSymmetry Nutrition Inflex

Kód: 3036/500
3 hodnocení
699 Kč

Zvolte variantu

Komplexní kloubní výživa.

Detailní informace

Balení: 500g
Skladem | 3036/500
699 Kč

Detailní popis produktu

Kloubní výživa InFlex obsahuje funkční složení v zastoupení sulfátů chondroitinu a glukosaminu. Vysoká dávka MSM, vitamínu C a argininu v nejvyšší možné dávce pro ochranu vašich kloubů. 

Kvalita kloubního aparátu je jedním z nejdůležitějších prvků nejen sportovní výkonnosti, ale hlavně sportovní dlouhověkosti. Silový trénink zatěžuje kloubní aparát extrémními nároky a útlakem mezikloubní plochy, u které hrozí vyšší riziko zhroucení, oděru nebo zhoršení kvality kloubní „skloviny“. 

Glukosamin dokáže pozitivně ovlivňovat rovnováhu metabolických dějů probíhajících v kloubní chrupavce. Glukosamin sulfát má ochranný vliv proti poruchám kloubů a je výběrově používán lékaři pro svůj silný léčivý účinek při příznacích artritidy. Glukosamin sulfát má taky svou roli při tvorbě nehtů, šlach, kůže, očí, kostí, vaziva, srdečních chlopní a při sekreci slizu v zažívacím, dýchacím a močovém ústrojí. Zlepšuje také funkci lymfatického systému. 

Chondroitin napomáhá udržet tekutinu v chrupavce a tím její pružnost. Ta je tak více odolná vůči běžným otřesům. Snižuje také zánětlivost kloubu, bolest v kloubech a projevy artrózy spojené s přetížením kloubních ploch. 

MSM, celým názvem methylsulfonylmethan je organická sloučenina síry běžně se vyskytující v malé koncentraci v kořenové zelenině. MSM je vhodným řešením při zánětlivých onemocněních kloubů jako osteoartróza či revmatoidní artritida pro své protizánětlivé působení jako doplněk celkové léčby. Je také vhodný jako doplněk léčby alergií či bolestí svalů.

Arginin podporuje hojení ran a nepřímo ovlivňuje snížení zánětů v kloubech a zlepšení kvality pojivových tkání. Odstraňuje z těla amoniak a zajišťuje lepší prokrvení krví málo zásobovaných tkání.

Vitamín C podporuje tvorbu pojivové tkáně, je také velmi silným antioxidantem a podporuje imunitní funkce našeho organismu.

 
Hlavní výhody:
- kvalitní kloubní výživa
- glukosamin pro pevnost kloubů
- chondroitin pro udržení tekutin v chrupavce
- snížení zánětlivosti kloubu a bolesti
- vysoká dávka MSM, vitamínu C a argininu
- účinný komplex jako prevence
- řešení problémů s klouby či artrózy
 
Balení:
 500 g.
 
Nutriční hodnoty:
  100 g 5 g
Chondroitin sulfát 15 000 mg 750 mg
Glukosamin sulfát 30 000 mg 1500 mg
MSM 40 000 mg 2000 mg
Vitamin C (kyselina askorbová) 3000 mg (3750 % RHP*) 150 mg (187,5 % RHP)
L-Arginin HCL 5000 mg 250 mg

*RHP - referenční hodnoty příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal).

Složení:
MSM (methylsulfomethan), glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, L-arginin, kyselina askorbová, nosič (maltodextrin).
 
Dávkování:
1 dávka = 1 odměrka (5 g). Užívejte 1 dávku 1-2x denně. Rozmíchejte 1 dávku ve vodě, džusu nebo přidejte do proteinového nápoje.
 
Upozornění:
Jedná se o doplněk stravy, vhodný zejména pro sportovce.  Není určeno jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu a chladu mimo dosah slunečního záření. Není vhodné pro děti, těhotné a kojící ženy.Neobsahuje látky dopingového charakteru. Nepřekračujte doporučenou denní dávku.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: