SizeAndSymmetry Nutrition BCAA 8000 Instant Powder

Kód: 876/JAB
535 Kč –7 %
SizeAndSymmetry Nutrition BCAA 8000 Instant Powder
535 Kč –7 % 495 Kč

Zvolte variantu

BCAA Instant Sizeandsymmetry obsahují tři základní větvené aminokyseliny – valin, leucin, izoleucin.  Tyto aminokyseliny označujeme také jako esenciální, a sice nezbytné pro náš organismus. Tento fakt nás odkazuje právě k vyššímu příjmu z potravy a zejména doplňků stravy. Bez těchto tří aminokyselin by náš organismus nebylo schopen fungovat. To se ostatně projevuje i v tréninkové praxi.

Detailní informace

Balení: 300g, Příchuť: Vodní meloun
Vyprodáno | 876/MEL
535 Kč
495 Kč
Balení: 300g, Příchuť: Zelené jablko
Vyprodáno | 876/JAB
535 Kč
495 Kč
Balení: 300g, Příchuť: Zázvor & lemon grass
Vyprodáno | 876/ZAZ
535 Kč
495 Kč

Detailní popis produktu

BCAA Instant Sizeandsymmetry chrání vaše svaly

Větvené aminokyseliny BCAA (Instant BCAA Sizeandsymmetry) jsou nezbytnou výbavou každého profesionálního sportovce, který je zatížen intenzivním tréninkem. Právě tento trénink vede k devastaci svalové tkáně a jejímu rozpadu. Tomuto rozpadu BCAA Instant Sizeandsymmetry efektivně zamezují a podporují ochranu svalové hmoty. Stejně tak pracují na bázi podpory nárůstu síly. Vy tak budete zvedat daleko více.

BCAA Instant Sizeandsymmetry působí ANABOLICKY

Podle dostupných výzkumů podporují větvené aminokyseliny BCAA růst svalové hmoty. Zejména díky vysokému obsahu anabolické aminokyseliny LEUCINU jsou BCAA Instant Sizeandsymmetry nezbytným pomocníkem všech, kteří se snaží o masivní nárůst svalové hmoty. S užíváním BCAA můžete očekávat lepší žilnatost svalů, nárůst svalové hmoty a podporu její funkčnosti.

BCAA Instant Sizeandsymmetry jsou zdroje energie

Náš sval potřebuje pro svoji práci energii. O to více, pokud pracujeme v anaerobním – silovém pásmu a za předpokladu určité energetické dysbalance (kulturistická dieta). Právě v této době naše svaly a tělo nejvíce lační po energii a velmi často na ni sahají právě z vlastních svalových zásob. Stravují tzv. samy sebe, tomuto zamezují Instant BCAA Sizeandsymmetry. BCAA slouží jako zdroj energie zhruba z 10 % vašeho energetického výdeje během výkonu. Právě těchto 10 % je hranicí mezi sportovním výsluním a neúspěchem. Rozhodněte se, co chcete!

Unikátní Instant BCAA Sizeandsymmetry jsou jedinečným pomocníkem ve snaze o navýšení vašich silových a svalových přírůstků. Jsou vyráběny ve fyziologicky výhodném poměru 2:1:1, kdy výrazně převažuje složka leucinu. Navíc jsou dostupné ve dvou lahodných příchutích, vy si tak plně můžete vychutnat svoji tréninkovou jednotku a navíc se velmi kvalitně osvěžit lahodným nápojem. BCAA Instant jsou ideálním před, po i přitréninkovým nápojem, který prokazatelně navyšuje vaši výkonnost. Nebojte se tedy růst a dále prosperovat ve svém tréninkovém úsilí!

BCAA Instant  Sizeandsymmetry napomáhá:

Růst svalové hmoty

Ochrana svalové hmoty

Napomáhají regeneraci

Poskytují energetický zdroj

 

Jak dávkovat BCAA Instant Sizeandsymmetry?

Běžné dávkování: Užívejte 5 g BCAA Instant Sizeandsymmetry 30 minut před výkonem. Pro maximalizaci účinku užívejte druhou dávku 5 g BCAA Instant Sizeandsymmetry ihned po výkonu, ještě dříve, než zkonzumujete svůj potréninkový gainer, nebo první pevné jídlo.

Hardcore: Užívejte 10 g BCAA Instant Sizeandsymmetry 30 minut před výkonem. Pro maximalizaci účinku užívejte druhou dávku 10 g BCAA Instant Sizeandsymmetry ihned po výkonu nebo při výkonu.

 

Nutriční hodnoty na 100g : Množství na 100 g Energie hodnota v kcal Energetická hodnota v kJ
Bílkoviny 82,5 g 330 1402,5
Tuky 0,7 g 6,1 25,2
Sacharidy  4,2 g 16,9 71,9

 

 

Obsah účinných látek na 100 g Ve 100 g produktu
BCAA celkem 83 g
L- Leucin 41 g
L- Isoleucin 21 g
L- Valin 21 g

 

Složení:

Pro příchuť MALINA , CHERRY : BCAA instant , kyselina citronová , protispékavá přísada : rostlinný stearan hořečnatý , přírodně identické aroma,  přírodní barvivo červená řepa , sladidlo Sukralóza:  PureSucra®

Pro příchuť ANANAS : BCAA instant , kyselina citronová , protispékavá přísada : rostlinný stearan hořečnatý , přírodně identické aroma ,  přírodní barvivo beta karoten, sladidlo Sukralóza:  PureSucra®

Pro příchuť MANDARINKA  : BCAA instant , glukóza monohydrát , protispékavá přísada : rostlinný stearan hořečnatý , přírodně identické aroma ,  přírodní barvivo Beta Karoten , sladidlo Sukralóza:  PureSucra®

Pro příchuť ZELENÉ JABLKO  : BCAA instant , glukóza monohydrát ,  ,protispékavá přísada : rostlinný stearan hořečnatý , přírodně identické aroma ,  barvivo Tartrazin, Brilliant blue , sladidlo Sukralóza:  PureSucra®

 

Obsah balení:

300g

Vyrobeno v EU

Potravina určena pro zvláštní výživu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

5
5x
4
3x
3
2x
2
0x
1
0x